Rejestracja:

601 642 046

O gabinecie

Doświadczenie bez rutyny

Gabinet Stomatologiczny w Gdańsku
Bożena Człowiekowska-Pędzich

01

Tysiące uzupełnionych ubytków, setki przypadków leczenia kanałowego i ekstrakcji. Wielokrotnie zdarzały się bardzo trudne przypadki, które dla każdego stomatologa są kamieniami milowymi w jego praktyce.

02

Świadczymy opiekę stomatologiczną dla pacjentów w różnym wieku (dzieci, młodzież, dorosłych w sile wieku czy osoby starsze) w przystępnej cenie. Nasze usługi obejmują profilaktykę, leczenie i protetykę.

03

Wiemy jak ważny jest efekt estetyczny, naturalny wygląd oraz dopasowanie wypełnień, czy elementów protez co do ułamków milimetra. Dbamy o to, aby wychodzący od nas pacjenci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Najwyższa jakość

Najważniejsze jest dla nas zdrowie naszych pacjentów oraz wysoka jakość i estetyka efektów naszej pracy.

Prócz stomatologii zachowawczej, specjalizujemy się w protetyce. Chcemy dać pacjentom możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć stomatologii. Poza tym, leży nam na sercu promowanie profilaktyki dentystycznej w społeczeństwie. Realizujemy to głównie podczas wizyt zarówno dorosłych, jak i małoletnich pacjentów. Także na naszym blogu poruszamy kwestie związane z zapobieganiem oraz leczeniem próchnicy.